Vyhledávání dovolené ve Vietnamu

Ceny ve Vietnamu

Jak draho je ve Vietnamu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Vietnamu? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny ve Vietnamu v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Vietnam.

Ceny ve Vietnamu
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety13 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety18 Kč
Pivo Heineken alkohol a cigarety18 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety28 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety36 Kč
Víno 1 l alkohol a cigarety102 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety213 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety279 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava13 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava13 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava18 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava203 Kč
Voda 500 ml nealkoholické nápoje5 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje5 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje10 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje10 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje38 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv516 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1196 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1422 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1608 Kč
Bageta potraviny3 Kč
Banány potraviny10 Kč
Mrkev potraviny10 Kč
Brokolice potraviny10 Kč
Papája potraviny10 Kč
Hlávkový salát potraviny13 Kč
Čokoláda potraviny15 Kč
Chléb potraviny15 Kč
Rajčata 1 kg potraviny15 Kč
Meloun potraviny15 Kč
Brambory 1 kg potraviny15 Kč
Rýže 1 kg potraviny18 Kč
Chléb 500 g potraviny18 Kč
Mango potraviny23 Kč
Mléko 1 l potraviny30 Kč
Vejce 12 ks potraviny30 Kč
Jahody potraviny30 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny33 Kč
Česnek potraviny41 Kč
Plody moře potraviny41 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny43 Kč
Rostlinný olej potraviny46 Kč
Jablka 1 kg potraviny53 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny61 Kč
Džus potraviny61 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny71 Kč
Olivový olej 0.5 l potraviny76 Kč
Vepřové maso potraviny86 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny86 Kč
Sýr 500 g potraviny135 Kč
Koláče potraviny206 Kč
Sýr 1 kg potraviny211 Kč
Čerstvě lisovaný džus restaurace25 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace30 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace30 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace41 Kč
Cappuccino restaurace41 Kč
Ryba restaurace46 Kč
Míchaný nápoj restaurace76 Kč
Polední menu v centru restaurace99 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace107 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace178 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace826 Kč
Vyhledávání dovolené ve Vietnamu

Na této stránce naleznete: Jak draho je ve Vietnamu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje ve Vietnamu? Ceny ve Vietnamu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Vietnamu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Vietnamu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny ve Vietnamu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Vietnamu? Vybírejte pobyt ve Vietnamu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Vietnam 2023 nebo Vietnam 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Vietnam 2023 nebo First Minute Vietnam 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Vietnam levně nebo luxusní dovolená Vietnam.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Vietnamu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Vietnam si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Vietnamu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Vietnamu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Vietnamu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Vietnam. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Vietnam. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Vietnam, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Vietnamu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Vietnamu objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Vietnamu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Vietnam.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Vietnamu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Vietnamu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Vietnam za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Vietnamu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Vietnam.

Zajímá vás jak draho je ve Vietnamu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Vietnamu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Vietnamu.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vietnam-dovolena.cz 2023, všechna práva vyhrazena.